Gabigol wypożyczony? Na dowód rodzącej się współpracy

Gabigol wypożyczony? Na dowód rodzącej się współpracy
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Tuttosport

Gabriel Barbosa być może spędzi następny sezon w barwach Atalanty.

Brazylijczyk od momentu przeprowadzki do Mediolanu rozegrał zaledwie 81 minut w Serie A. To niewiele, jak na zawodnika, za którego latem zapłacono aż 29,5 miliona euro. W ostatnim czasie napastnik pozytywnie wypowiadał się jednak na temat dalszego pobytu w Interze, więc  prawdopodobnie  nie będzie walczył o zmianę otoczenia.

„Tuttosport” podaje, że Gabigol może jednak opuścić Giuseppe Meazza na krótki czas. Mowa o potencjalnym wypożyczeniu do Atalanty, która zaczyna szerszą współpracę z Interem. Bardziej renomowany klub ma mieć pierwszeństwo przy kupowaniu najbardziej utalentowanych juniorów, których w ekipie z Bergamo ostatnio nie brakuje.

Tymczasowa przeprowadzka miałaby przynieść korzyści wszystkim stron. 20-latek nabrałby bezcennego doświadczenia w zespole, gdzie odważnie stawia się na młodych zawodników, a Atalanta wzmocniłaby swój skład zarówno pod kątem marketingowym, jak i sportowym.

Gabigol zdążył strzelić swoją debiutancką bramkę w barwach Interu, 19 lutego decydującą o zwycięstwie 1-0 z Bologną.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy