„Gdyby nie futbol, pewnie zostałbym mordercą”

„Gdyby nie futbol, pewnie zostałbym mordercą” fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky

Felipe Melo przyznał, że jedynym czynnikiem, który odciągnął go od wstąpienia na przestępczą drogę, była piłka nożna.

Brazylijczyk wychowywał się na jednej z najbardziej niebezpiecznych faweli w swojej okolicy. 32-latek twierdzi, że otoczenie z łatwością mogło wpłynąć na jego życiową drogę.  

- Dookoła mnie zawsze były narkotyki i broń. Czasem wracałem z treningu i słyszałem, że mój przyjaciel został zamordowany. Musiałem wybierać pomiędzy sportem a przestępczością. Na szczęście udało mi się dogonić moje marzenie. Wybrałem futbol i inne życie. Gdyby nie piłka, pewnie zostałbym mordercą – stwierdził Melo.

- Zawsze ważny był dla mnie mój ojciec. Brał podwójne zmiany w pracy, abyśmy mogli wyżyć. Ja też musiałem wiele poświęcić. Dopiero od niedawna zdaję sobie sprawę, jak ważne to było. Bez tych poświęceń nie byłbym tu, gdzie jestem teraz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy