Gdzie zagra Cole?

Gdzie zagra Cole? fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: SkySports

Pojawiły się wątpliwości, co do przyszłości zawodnika Lille.

 

Joe Cole, będący wypożyczony do francuskiego OSC Lille, jest zadowolony ze swojego obecnego klubu. Zawodnik przyznał również, że dobrze czuje się we Francji. Stwierdził, że to dotyczy również jego rodziny.
 
Jednak jak donosi francuskie L’Equipe, przyszłość gracza jest niepewna. Zawodnik nie kontaktował się jeszcze z Liverpoolem. Skrzydłowego obowiązuje kontrakt z „The Reds” do 2014 roku.
 
Skrzydłowy porównując obie ligi, podkreśla swoje zadowolenie z transferu. Na pytanie czy tęskni za angielską piłką nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi. Czy to zatem świadczy, że Anglik zostanie we Francji? Na pewno latem będziemy z przejęciem śledzić losy Cole'a, który najprawdopodobniej będzie walczył o grę w zespole obecnego mistrza Francji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy