Gdzie zagra Metzelder?

Gdzie zagra Metzelder?
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.tribalfootball.com

Christoph Metzelder, piłkarz reprezentacji Niemiec i Borussi Dortmund zastanawia się nad tym, gdzie będzie grać w przyszłym sezonie.<br><br> Latem wygasa jego umowa z niemieckim klubem. Metzelder nie narzeka na(...)

Christoph Metzelder, piłkarz reprezentacji Niemiec i Borussi Dortmund zastanawia się nad tym, gdzie będzie grać w przyszłym sezonie.

Latem wygasa jego umowa z niemieckim klubem. Metzelder nie narzeka na brak ofert. Zainteresowanie nim bowiem wyrazili działacze : Juventusu Turyn, Chelsea Londyn, Realu Madryt, Interu Mediolan oraz Valencii.

W wywiadzie dla hiszpańskiego Asa piłkarz powiedział: "W ciągu najbliższych dni poznam moją przyszłość."

Piłkarz zagra w klubie, który zaproponuje mu najlepsze warunki indywidualnego kontraktu, bowiem Metzelder przejdzie do dowolnego klubu na zasadzie Prawa Bosmana. W tamtym tygodniu zostałą podana informacja o tym że Niemiec trafi na Santiago Bernabeu. Ale narazie nic nie jest pewne i przyszłość pokaże dla jakiego klubu zagra Metzelder.

Więcej na temat: Niemcy

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy