Gerrard: Liga Europy? Chętnie postawiłbym autobus na Old Trafford...

Gerrard: Liga Europy? Chętnie postawiłbym autobus na Old Trafford... fot. Rangers FC
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sky Sports

Menedżer Rangersów Steven Gerrard stwierdził, że chętnie trafiłby na Manchester United w losowaniu grup Ligi Europy.

Legia Warszawa w nieco dramatycznych okolicznościach uległa ekipie z Glasgow. W dwumeczu przez bardzo długi czas utrzymywał się bezbramkowy remis, lecz gdy piłkarze obu drużyn powoli szykowali się do dogrywki, decydujący cios w doliczonym czasie gry zadał Alfredo Morelos. „The Gers” zameldowali się zatem w fazie grupowej Ligi Europy, eliminując tym samym ostatnią polską drużynę walczącą o udział w europejskich pucharach.

Steven Gerrard nie ukrywa dumy z powodu awansu, ale też wybiega myślami ku losowaniu, które odbędzie się jeszcze dziś. Legenda Liverpoolu nie ukrywa, że chętnie zmierzyłaby się, tym razem w roli menedżera z Manchesterem United, odwiecznym rywalem „The Reds”.

- Kogo chciałbym wylosować? Nie miałbym nic przeciwko zaparkowaniu autobusu na Old Trafford... - stwierdził Gerrard. Przypomnijmy, że ekipa z Old Trafford znalazła się w pierwszym koszyku, natomiast Rangersi w czwartym, zatem taki pojedynek jest jak najbardziej możliwy.

Następnie „Stevie-G” wrócił jeszcze myślami do meczu z Legią, który przysporzył mu sporo powodów do dumy.

- Widzieliście, co się działo w końcówce, na całym stadionie nie było nikogo bardziej dumnego niż ja. Jednym z powodów, dla których przyjąłem tę pracę, było wsparcie. Widziałem wiele bólu i rozczarowań, dlatego chciałem przyjść tutaj i pomóc. Takie chwile jak ta sprawiają, że czuję dumę i swoją wartość. Cieszę się, że tu przyszedłem. Ale widzieć piłkarzy cieszących się wraz z 47 tysiącami kibiców, to wielkie emocje. Byłem bardzo dumny jako menedżer.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Walukiewicz szykuje się do letniego transferu? Może opuścić Serie A Walukiewicz szykuje się do letniego transferu? Może opuścić Serie A Dyrektor Marsylii tonuje nastroje w sprawie Milika. „Cierpliwość wygrywa w tej grze” Dyrektor Marsylii tonuje nastroje w sprawie Milika. „Cierpliwość wygrywa w tej grze” Piątek w Juventusie?! Mistrz Włoch rozważa wymianę, ale to jest jedna z WIELU opcji Piątek w Juventusie?! Mistrz Włoch rozważa wymianę, ale to jest jedna z WIELU opcji Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy