Ghoulam trafi do Premier League?!

Ghoulam trafi do Premier League?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Alfredo Pedullà

Według najnowszych wieści po Faouziego Ghoulama zgłosił się Watford. Mało tego, Anglicy złożyli już na biurko SSC Napoli pierwszą ofertę.

Niegdyś podstawowy lewy defensor w zespole Maurizio Sarriego w bieżącym sezonie ma problemy z regularnymi występami. Na taki stan rzeczy złożyło się wiele czynników, ale przede wszystkim Algierczyk przegrał walkę z własnymi demonami, jakimi od dłuższego czasu są problemy zdrowotne, które nie pozwalają mu uwierzyć we własne umiejętności. Dzięki temu ułatwioną drogę do podstawowego składu ma Mário Rui.

Biorąc to pod uwagę, SSC Napoli nie wiąże już przyszłości z 28-latkiem i najchętniej pozbyłoby się go już podczas trwającego okna transferowego. Alfredo Pedullà informuje, że taką możliwość „Błękitnym” oferuje Watford, który po kiepskiej pierwszej części sezonu (ledwie 17. miejsce w tabeli Premier League) zamierza odbudować swoją pozycję w angielskim futbolu, a pomóc w tym miałby właśnie Fouzi Ghoulam.

Anglicy według wspomnianego dziennikarza już skontaktowali się włoskim klubem i wstępnie wyrazili gotowość do zainwestowania sumy 10 milionów euro. Ekipa spod Wezuwiusza miała poprosić o nieco więcej, niemniej rozmowy trwają, a sytuacja jest niezwykle rozwojowa.

Jeśli zatem transfer z udziałem 37-krotnego reprezentanta Algierii dojdzie do skutku, po sześciu latach opuści on Neapol. Przez ten czas doświadczony lewy obrońca zgromadził 179 występów okraszonych trzema bramkami oraz 25 kluczowymi podaniami.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby El Clásico: Barcelona nie odpuszcza. Zapis słów asystenta sędziego głównego dolał oliwy do ognia El Clásico: Barcelona nie odpuszcza. Zapis słów asystenta sędziego głównego dolał oliwy do ognia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy