Gianluigi Buffon z największym kiksem w karierze? Koszmarny błąd 44-letniego bramkarza [WIDEO]

Gianluigi Buffon z największym kiksem w karierze? Koszmarny błąd 44-letniego bramkarza [WIDEO] fot. Serie B
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Gianluigi Buffon popełnił katastrofalny błąd w starciu Parmy z Perugią (1:2). W efekcie przełożyło się to na poniesienie porażki przez zespół doświadczonego zawodnika.

44-letni bramkarz powrócił do wyjściowego składu „Ducali” po kilku tygodniach przerwy spowodowanych kontuzją. W tym czasie zastępował go utalentowany Martin Turk, który prezentował się bardzo solidnie, co nawet w pewnym momencie dawało Parmie nadzieję na wywalczenie pozycji barażowej o awans do Serie A.

Ostatnie porażki przekreśliły jednak szanse ekipy ze Stadio Ennio Tardini na osiągnięcie założonego przed startem sezonu celu.

Tym samym w kolejnym sezonie przyjdzie jej ponownie rywalizować na zapleczu krajowej elity z Gianluigim Buffonem, który w swoim pierwszym spotkaniu po urazie popełnił najprawdopodobniej swój największy kiks w karierze (wideo od 0:38).

Legenda Juventusu otrzymała futbolówkę z głębi pola od jednego z partnerów i chciała ją natychmiastowo odegrać do obrońcy. 44-letni zawodnik nie trafił jednak czysto w piłkę i nie zdążył w porę do niej dobiec przed Marco Olivierim, który wpakował piłkę do pustej siatki w siódmej minucie meczu.

W ten sposób Perugia podwyższyła swoje prowadzenie i pomimo straconej później bramki dowiozła korzystny dla siebie rezultat do ostatniego gwizdka sędziego, co pozwala jej mieć jeszcze nadzieję na znalezienie się w strefie barażowej, do której traci trzy punkty na dwie kolejki przed końcem sezonu zasadniczego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Asystent Czesława Michniewicza zbierał od piłkarzy numery kont bankowych do premii?! Reprezentacja Polski: Asystent Czesława Michniewicza zbierał od piłkarzy numery kont bankowych do premii?! 55-letni Kazu Miura finalizuje zagraniczny transfer. Chce ponownie zagrać w Europie 55-letni Kazu Miura finalizuje zagraniczny transfer. Chce ponownie zagrać w Europie OFICJALNIE: Jest decyzja w sprawie Hansiego Flicka po nieudanych Mistrzostwach Świata reprezentacji Niemiec OFICJALNIE: Jest decyzja w sprawie Hansiego Flicka po nieudanych Mistrzostwach Świata reprezentacji Niemiec Kamil Glik: To najwyższe skurw******** z możliwych Kamil Glik: To najwyższe skurw******** z możliwych Wisła Kraków bardzo blisko pozyskania pomocnika. Radosław Sobolewski potwierdza Wisła Kraków bardzo blisko pozyskania pomocnika. Radosław Sobolewski potwierdza Otoczenie Sofyana Amrabata rozmawiało już z menedżerem giganta Otoczenie Sofyana Amrabata rozmawiało już z menedżerem giganta Cristiano Ronaldo z jasnym planem na przyszłość?! Cristiano Ronaldo z jasnym planem na przyszłość?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy