Gianluigi Buffon z największym kiksem w karierze? Koszmarny błąd 44-letniego bramkarza [WIDEO]

Gianluigi Buffon z największym kiksem w karierze? Koszmarny błąd 44-letniego bramkarza [WIDEO] fot. Serie B
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Gianluigi Buffon popełnił katastrofalny błąd w starciu Parmy z Perugią (1:2). W efekcie przełożyło się to na poniesienie porażki przez zespół doświadczonego zawodnika.

44-letni bramkarz powrócił do wyjściowego składu „Ducali” po kilku tygodniach przerwy spowodowanych kontuzją. W tym czasie zastępował go utalentowany Martin Turk, który prezentował się bardzo solidnie, co nawet w pewnym momencie dawało Parmie nadzieję na wywalczenie pozycji barażowej o awans do Serie A.

Ostatnie porażki przekreśliły jednak szanse ekipy ze Stadio Ennio Tardini na osiągnięcie założonego przed startem sezonu celu.

Tym samym w kolejnym sezonie przyjdzie jej ponownie rywalizować na zapleczu krajowej elity z Gianluigim Buffonem, który w swoim pierwszym spotkaniu po urazie popełnił najprawdopodobniej swój największy kiks w karierze (wideo od 0:38).

Legenda Juventusu otrzymała futbolówkę z głębi pola od jednego z partnerów i chciała ją natychmiastowo odegrać do obrońcy. 44-letni zawodnik nie trafił jednak czysto w piłkę i nie zdążył w porę do niej dobiec przed Marco Olivierim, który wpakował piłkę do pustej siatki w siódmej minucie meczu.

W ten sposób Perugia podwyższyła swoje prowadzenie i pomimo straconej później bramki dowiozła korzystny dla siebie rezultat do ostatniego gwizdka sędziego, co pozwala jej mieć jeszcze nadzieję na znalezienie się w strefie barażowej, do której traci trzy punkty na dwie kolejki przed końcem sezonu zasadniczego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ederson zaskoczył na konferencji. „Jest duża szansa, że tu przyjdzie. To wielki trener” Ederson zaskoczył na konferencji. „Jest duża szansa, że tu przyjdzie. To wielki trener” Liverpool obrał na cel piłkarza Bayernu Monachium Liverpool obrał na cel piłkarza Bayernu Monachium Paweł Tomczyk, były prezes Motoru Lublin, przerywa milczenie. „Moje życie prywatne i zawodowe zostało oplute” Paweł Tomczyk, były prezes Motoru Lublin, przerywa milczenie. „Moje życie prywatne i zawodowe zostało oplute” FC Barcelona z zuchwałym planem na sprowadzenie Lionela Messiego. To może się udać FC Barcelona z zuchwałym planem na sprowadzenie Lionela Messiego. To może się udać Transfery - Relacja na żywo [22/03/2023] Transfery - Relacja na żywo [22/03/2023] Mateusz Borek o decyzji Fernando Santosa: Śmiech na sali. Takiej parodii dawno nie było Mateusz Borek o decyzji Fernando Santosa: Śmiech na sali. Takiej parodii dawno nie było Dawid Kownacki: Mam kilka konkretnych ofert. Wszystko jest wynegocjowane Dawid Kownacki: Mam kilka konkretnych ofert. Wszystko jest wynegocjowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy