Gianluigi Buffon z największym kiksem w karierze? Koszmarny błąd 44-letniego bramkarza [WIDEO]

Gianluigi Buffon z największym kiksem w karierze? Koszmarny błąd 44-letniego bramkarza [WIDEO] fot. Serie B
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Gianluigi Buffon popełnił katastrofalny błąd w starciu Parmy z Perugią (1:2). W efekcie przełożyło się to na poniesienie porażki przez zespół doświadczonego zawodnika.

44-letni bramkarz powrócił do wyjściowego składu „Ducali” po kilku tygodniach przerwy spowodowanych kontuzją. W tym czasie zastępował go utalentowany Martin Turk, który prezentował się bardzo solidnie, co nawet w pewnym momencie dawało Parmie nadzieję na wywalczenie pozycji barażowej o awans do Serie A.

Ostatnie porażki przekreśliły jednak szanse ekipy ze Stadio Ennio Tardini na osiągnięcie założonego przed startem sezonu celu.

Tym samym w kolejnym sezonie przyjdzie jej ponownie rywalizować na zapleczu krajowej elity z Gianluigim Buffonem, który w swoim pierwszym spotkaniu po urazie popełnił najprawdopodobniej swój największy kiks w karierze (wideo od 0:38).

Legenda Juventusu otrzymała futbolówkę z głębi pola od jednego z partnerów i chciała ją natychmiastowo odegrać do obrońcy. 44-letni zawodnik nie trafił jednak czysto w piłkę i nie zdążył w porę do niej dobiec przed Marco Olivierim, który wpakował piłkę do pustej siatki w siódmej minucie meczu.

W ten sposób Perugia podwyższyła swoje prowadzenie i pomimo straconej później bramki dowiozła korzystny dla siebie rezultat do ostatniego gwizdka sędziego, co pozwala jej mieć jeszcze nadzieję na znalezienie się w strefie barażowej, do której traci trzy punkty na dwie kolejki przed końcem sezonu zasadniczego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium pożąda go i jest gotowy zapłacić ogromne pieniądze. Thomas Tuchel już z nim rozmawiał Bayern Monachium pożąda go i jest gotowy zapłacić ogromne pieniądze. Thomas Tuchel już z nim rozmawiał Wisła Kraków szuka trenera. „Te dwa nazwiska trzeba brać bardziej na poważnie” Wisła Kraków szuka trenera. „Te dwa nazwiska trzeba brać bardziej na poważnie” Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy