Giuly: Mbappé zostanie na kolejny rok

2017-04-22 15:14:24; Aktualizacja: 7 lat temu
Giuly: Mbappé zostanie na kolejny rok Fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer Źródło: BeIN Sports

Ludovic Giuly jest przekonany, że tego lata Kylian Mbappé pozostanie jeszcze w Monaco.

Nastolatek świetnie spisuje się w trwających rozgrywkach i pokazuje mimo młodego wieku potrafi konkurować na równi z najlepszymi. Udana kampania zwróciła uwagę największych europejskich klubów i po napastnika zgłaszają się kolejni giganci, w tym między innymi Real Madryt. Kibiców „Les Monégasques” uspokaja jednak wciąż znajdujący się blisko klubu z księstwa Ludovic Giuly, który przekonuje, że napastnik nie zmieni tego lata pracodawcy.

- On ma wciąż ważny kontrakt z Monaco i zostanie tutaj na kolejny sezon. W jego przypadku musimy zachować zupełny spokój, on ma wielki talent i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że tu gra - stwierdził 40-latek.

18-latek zdobył już 22 bramki w 36 spotkaniach w obecnym sezonie i szybko wywalczył sobie ważne miejsce w składzie zespołu Leonardo Jardima. Monaco na ten moment nie planuje go sprzedawać, mimo iż mogłoby liczyć na spory zarobek. Potencjalni chętni mogą jednak aktywować klauzulę w kontrakcie Mbappé, o której poinformował dyrektor sportowy klubu, Antonio Cordon.