Głośny transfer Antalyasporu. Tylko za pół miliona
2017-09-03 14:44:30; Aktualizacja: 8 lat temu
William-Jacques Vainqueur przenosi się do Antalyasporu.
Wspomniany piłkarz na Twitterze ogłosił, że jest w drodze do Turcji, by sfinalizować swoją przeprowadzkę do nowego klubu. Okno w tym kraju trwa do 7 września, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by mógł zostać zarejestrowany.
Antalyaspor zapłaci za 28-latka zaledwie pół miliona euro, które trafi na konto Romy. Miniony sezon pomocnik spędził na wypożyczeniu w Olympique Marsylia i Francuzi chcieli go wykupić. Klauzula transferu definitywnego wynosiła jednak dwa miliony, których nie chcieli płacić.
Vainqueur to piłkarz od zadań defensywnych. W Turcji czeka na niego trzyletnia umowej, w ramach której będzie inkasował 1,5 miliona euro rocznie. Tym samym poszerzy grono znanych zawodników, do którego należą Samuel Eto'o, Samir Nasri, Jeremy Menez, Johan Djourou i Sandro.


![Niechciany piłkarz Chelsea zmienił klub wewnątrz Premier League [OFICJALNIE]](img/photos/115301/170x113/axel-disasi.jpg)

![Napastnik łączony z Lechem Poznań trafił do topowej ligi [OFICJALNIE]](img/photos/111744/170x113/ibrahim-diabate.jpg)





![Niechciany piłkarz Chelsea zmienił klub wewnątrz Premier League [OFICJALNIE]](img/photos/115301/90x60/axel-disasi.jpg)

![Napastnik łączony z Lechem Poznań trafił do topowej ligi [OFICJALNIE]](img/photos/111744/90x60/ibrahim-diabate.jpg)










