Gomis zostaje w Swansea

Gomis zostaje w Swansea
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports

Bafetimbi Gomis nie zostanie nowym zawodnikiem Al Ahli.

Wszystko za sprawą tego, że jego transfer wyniósłby więcej niż pierwotnie przewidywano. Włodarze klubu ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich byli gotowi wyłożyć za francuskiego napastnika siedem milionów funtów, a jemu samemu zapewnić zarobki w wysokości 3,5 miliona za rok gry.

Takie sumy okazały się jednak niewystarczające do spełnienia oczekiwań walijskiego klubu, ponieważ w jego kontrakcie zawarta klauzula wykupu jest wyższa niż wspomniane siedem milionów, więc 29-latek prawdopodobnie zostanie w Swansea.

Gomis na Liberty Stadium występuje od roku, kiedy to po wygaśnięciu dotychczasowej umowy z Olympique Lyon związał się czteroletnim kontraktem z "Łabędziami". W poprzednim sezonie Premier League wystąpił w 31 spotkaniach, w których zdobył siedem bramek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy