Gorąco w Atenach. Zamieszki na meczu Ligi Mistrzów [WIDEO]

Gorąco w Atenach. Zamieszki na meczu Ligi Mistrzów [WIDEO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Twitter

Do nieprzyjemnych scen doszło przed i w trakcie spotkania Ligi Mistrzów pomiędzy AEK-iem Ateny a Ajaksem.

Tak naprawdę zamieszki przy okazji rozgrywania tego meczu zaczęły się jeszcze na ulicach na długo przed pierwszym gwizdkiem. Niestety przeniosło się to również na stadion w Atenach.

Zamieszanie wywołali fani gospodarzy, którzy w pewnym momencie zaczęli rzucać w kierunku sektora gości m.in. butelkami i racami. Nie zabrakło też koktajlu Mołotowa. Zachowanie sympatyków AEK-u wywołało oczywiście złość u amsterdamczyków. Wszystko wskazuje na to, że doszło przez to do małego spięcia między nimi a policją.

Na razie nie wiadomo, ilu dokładnie kibiców Ajaksu ucierpiało na stadionie, ale przynajmniej kilku z nich jest rannych.

Dodajmy, że na sektorze zajmowanym przez gości mieli znaleźć się również fani lokalnego rywala AEK-u, Panathinaikosu.

Na murawie lepszy był Ajax. Holenderski zespół wygrał z ateńczykami 2:0 po dwóch bramkach Dušana Tadicia i ma już zapewniony awans do 1/8 finału Champions League.


Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy David Babunski w Ekstraklasie?! David Babunski w Ekstraklasie?! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany! Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy