Gorąco w Atenach. Zamieszki na meczu Ligi Mistrzów [WIDEO]

Gorąco w Atenach. Zamieszki na meczu Ligi Mistrzów [WIDEO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Twitter

Do nieprzyjemnych scen doszło przed i w trakcie spotkania Ligi Mistrzów pomiędzy AEK-iem Ateny a Ajaksem.

Tak naprawdę zamieszki przy okazji rozgrywania tego meczu zaczęły się jeszcze na ulicach na długo przed pierwszym gwizdkiem. Niestety przeniosło się to również na stadion w Atenach.

Zamieszanie wywołali fani gospodarzy, którzy w pewnym momencie zaczęli rzucać w kierunku sektora gości m.in. butelkami i racami. Nie zabrakło też koktajlu Mołotowa. Zachowanie sympatyków AEK-u wywołało oczywiście złość u amsterdamczyków. Wszystko wskazuje na to, że doszło przez to do małego spięcia między nimi a policją.

Na razie nie wiadomo, ilu dokładnie kibiców Ajaksu ucierpiało na stadionie, ale przynajmniej kilku z nich jest rannych.

Dodajmy, że na sektorze zajmowanym przez gości mieli znaleźć się również fani lokalnego rywala AEK-u, Panathinaikosu.

Na murawie lepszy był Ajax. Holenderski zespół wygrał z ateńczykami 2:0 po dwóch bramkach Dušana Tadicia i ma już zapewniony awans do 1/8 finału Champions League.


Zobacz również

Lukaku i Smalling reagują na okładkę „Corriere dello Sport”. Redaktor naczelny gazety brnie dalej Lukaku i Smalling reagują na okładkę „Corriere dello Sport”. Redaktor naczelny gazety brnie dalej Grosicki zaoferowany Trabzonsporowi Grosicki zaoferowany Trabzonsporowi Niezgoda za ponad cztery miliony euro. Zimowy transfer?! Niezgoda za ponad cztery miliony euro. Zimowy transfer?! Legia Warszawa: Wielkie czystki na Łazienkowskiej. Pięciu zawodników ma odejść już zimą Legia Warszawa: Wielkie czystki na Łazienkowskiej. Pięciu zawodników ma odejść już zimą Mistrzostwa Świata: Nowy format kwalifikacji do turnieju w 2022 roku Mistrzostwa Świata: Nowy format kwalifikacji do turnieju w 2022 roku Cavani gotowy na wielki transfer do Atlético Madryt. Negocjacje rozpoczęte! Cavani gotowy na wielki transfer do Atlético Madryt. Negocjacje rozpoczęte!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy