Goran Pandew w roli skauta. Polecił Genoi kolegę z reprezentacji Macedonii Północnej

Goran Pandew w roli skauta. Polecił Genoi kolegę z reprezentacji Macedonii Północnej
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Primocanale | CalcioMercato.com.

Wisar Musliu może trafić do Genoi - informują „Primocanale” oraz CalcioMercato.com. Zawodnika polecił włoskiemu klubowi Goran Pandew.

Umowa Gorana Pandewa z Genoą obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku. Do tej pory nie została przedłużona, ale żadna ze stron nie wyklucza kontynuowania współpracy.

Wydaje się, że w tej sytuacji decyzja leży przede wszystkim po stronie 37-latka. Jeśli on zdecyduje się grać dalej, to Włosi prawdopodobnie zaoferują mu nową umowę.

Media na Półwyspie Apenińskim informują, że na razie jednak napastnik odnajduje się w roli skauta. Według informacji „Primocanale” oraz CalcioMercato.com zaoferował on swojemu klubowi kolegę z reprezentacji.

Mowa o występującym w MOL Fehérvár Wisarze Musliu. Pomimo tego, że Macedonia Północna odpadła z turnieju już na etapie fazy grupowej, to pozostawiła po sobie niezłe wrażenie. Sam środkowy defensor również zebrał za swoje występy pozytywne recenzje.

Być może zatem wkrótce zmieni ligę węgierską na włoską. Jego kontrakt z obecnym pracodawcą jest ważny do 30 czerwca 2023 roku. Oznacza to więc, że trzeba za niego zapłacić.

Nieoficjalnie mówi się, że jeśli któraś z ekip zechce pozyskać 26-latka, to musi liczyć się z wydatkiem rzędu czterech milionów euro.

Urodzony w Gostiwarze zawodnik rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 32 mecze. W tym czasie zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy