Gorawski w Legii?

Gorawski w Legii?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Fakt

Dzisiejszy "Fakt" informuje, że reprezentant Polski Damian Gorawski jest bardzo bliski podpisania umowy z Legią Warszawa. Wszystko zależy od wyników badań medycznych i formy jaką pokaże w sparingu, ale nie w (...)

Dzisiejszy "Fakt" informuje, że reprezentant Polski Damian Gorawski jest bardzo bliski podpisania umowy z Legią Warszawa. Wszystko zależy od wyników badań medycznych i formy jaką pokaże w sparingu, ale nie w barwach Legii tylko... angielskiego Ipswich Town.

Jak na razie to właśnie brytyjski klub ma pierwszeństwo do zakupienia byłego zawodnika Wisły Kraków. Jeśli w sparingu z Arsenalem Polak nie zrobi wrażenia na działaczach Ipswich, wróci do Polski, aby podpisać kontrakt z Legią - twierdzi "Fakt".

"15 grudnia wygasa moja umowa z FK Moskwa. Nie mam zamiaru tam wracać. Zabrałem już stamtąd wszystkie zabawki" - mówi piłkarz.
Więcej na temat: Rosja Polska Ekstraklasa

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy