Górnik Zabrze: Bainović odszedł na wypożyczenie [OFICJALNIE]

Górnik Zabrze: Bainović odszedł na wypożyczenie [OFICJALNIE]
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Górnik Zabrze

Górnik Zabrze czasowo rozstał się z Filipem Bainoviciem, który do końca sezonu przeniósł się do Radnika Surdulica.

24-letni defensywny pomocnik został kupiony przez Górnik latem 2019 roku. Początkowo grał dość regularnie, jednak ostatnimi czasy bardzo rzadko podnosił się z ławki rezerwowych. Jego łączny bilans dla polskiego klubu to dwie asysty w 30 meczach.

Bainović większość dotychczasowej kariery spędził w Radzie Belgrad, z którego wykupił go Rad. Miał też swoją szansę w Crvenej zveździe, jednak w lokalnym gigancie nie udało mu się przebić i zanotował jedynie dwa spotkania w Pucharze Serbii.

Radnik to dziewiąty obecnie zespół w tabeli serbskiej ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy