Górnik Zabrze ma konkurentów w walce o młodzieżowego reprezentanta Polski

Górnik Zabrze ma konkurentów w walce o młodzieżowego reprezentanta Polski fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Okno Transferowe]

Górnik Zabrze chce Kacpra Karaska, ale ma konkurentów. Jak informuje Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl, w grze są również ŁKS Łódź i Stal Mielec.

Górnik Zabrze do tej pory zgromadził na swoim koncie raptem jeden punkt w trzech spotkaniach i zamyka ligową tabelę.

Raczej nie tego życzyli sobie przed sezonem działacze klubu, którzy jednak nie stanęli latem na wysokości zadania. Kadra trenera Jana Urban pozostawia wiele do życzenia.

Ostatnio pojawiły się informacje o zainteresowaniu usługami Javiego Galana z Odry Opole, ale ruch ten raczej do skutku nie dojdzie.

„Trójkolorowi” interesują się też młodzieżowym reprezentantem Polski, Kacprem Karaskiem z Bruk-Betu Termalicy Nieciecza, co potwierdza Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Okazuje się jednak, że poza Górnikiem Zabrze chcą go też ŁKS Łódź i Stal Mielec. Szykuje się zatem ciekawa saga.

Karasek ma za sobą dobry okres na zapleczu Ekstraklasy. Latem został wykupiony przez „Słonie” z Widzewa Łódź za nieujawnioną kwotę.

Reprezentant Polski do lat 21 to ofensywny pomocnik, który w poprzednim sezonie zaliczył 30 spotkań, a w nich miał siedem goli i siedem asyst.

Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2025 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy