Górnik Zabrze z jasnym stanowiskiem w sprawie powrotu Jesúsa Jiméneza

Górnik Zabrze z jasnym stanowiskiem w sprawie powrotu Jesúsa Jiméneza fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Dziennik Zachodni

Górnik Zabrze pytał o powrót Jesúsa Jiméneza - poinformował cytowany przez „Dziennik Zachodni” członek zarządu klubu, Tomasz Masoń.

Górnik Zabrze pozyskał w zimowym oknie jednego zawodnika, a jest nim Sōichirō Kōzuki.

23-latek trafił do Polski z Schalke w ramach wypożyczenia, ważnego do 30 czerwca 2024 roku. Dodatkowo w umowie znalazła się opcja wykupu. Tu szczegóły nie są jednak znane.

W tym momencie głównym celem pozostaje zatem pozyskanie napastnika.

Pojawiły się więc spekulacje, że do Górnika Zabrze może wrócić Jesús Jiménez. Czy ruch rzeczywiście stanie się faktem?

Na ten temat wypowiedział się cytowany przez „Dziennik Zachodni” członek zarządu „Trójkolorowych”, Tomasz Masoń.

- Jeśli chodzi o Jesúsa Jiméneza, to mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że do nas nie wróci - zaczął.

- Gdy dowiedzieliśmy się, że jest wolny, od razu wysłaliśmy pytanie do agenta, ale odpowiedział błyskawicznie, że Jesus już wybrał nowego pracodawcę - dodał.

30-latek wkrótce ma rozwiązać obowiązujący do 31 grudnia 2024 roku kontrakt z FC Dallas.

Na razie nie wiadomo, jaki będzie jego nowy klub, a zainteresowanie nim deklarowały drużyny z Ekstraklasy, a także przedstawiciele ekip z Azji oraz Grecy.

Hiszpan występował w Polsce w latach 2018-2022.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia. „Najbardziej prawdopodobny scenariusz” Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia. „Najbardziej prawdopodobny scenariusz” Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Lukas Podolski skrytykował Puszczę Niepołomice. „Wstyd dla nas, wstyd dla piłki nożnej” Lukas Podolski skrytykował Puszczę Niepołomice. „Wstyd dla nas, wstyd dla piłki nożnej” „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy