Gouri piątym wzmocnieniem Nicei

Gouri piątym wzmocnieniem Nicei
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: L’Équipe

Po sfinalizowaniu czterech wzmocnień drużyny, OGC Nice nie zwalnia tempa i już pracuje nad następnym transferem. Tym razem padło na Amine Gouiriego z Olympique’u Lyon.

Ambitne plany właściciela „Les Aiglons” są widoczne gołym okiem. Kiedy bowiem większość ekip, w konsekwencji kryzysu, zacieśnia nerwowo pasa, piąta drużyna Ligue 1 cały czas myśli o tym, jak ulepszyć swój skład.

Do tej pory do klubu przybyli Robson Bambu, Flavius Daniliuc, Morgan Schneiderlin oraz Hassane Kamara. To pochłonęło blisko 15 milionów euro. Mimo wszystko OGC Nice nie zwalnia tempa.

„L’Équipe” podaje, że klub, którego trenerem jest Patrick Vieira, jest na dobrej drodze do pozyskania Amine Gouiriego. Środkowy napastnik OL ma kosztować sześć milionów euro, a ponadto „Les Gones” zapewnią sobie pokaźny procent od przyszłej operacji z udziałem 20-latka.

Na Allianz Rivierze trzykrotny reprezentant „Trójkolorowych” U-21 będzie rywalizował o pierwszy skład z innym dużym talentem, Kasperem Dolbergiem.

Jego dorobek z zakończonych rozgrywek we Francji to raptem pięć spotkań w pierwszym zespole. Biorąc jednak pod uwagę UEFA Youth League, atakujący w czterech występach aż trzykrotnie wpisał się na listę strzelców.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Janusz Gol... wysłany na urlop Janusz Gol... wysłany na urlop Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Tafarę Madembo OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Tafarę Madembo Furman o krok od transferu do Hajduka Split Furman o krok od transferu do Hajduka Split Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy