Grabara będzie miał nowego trenera. OFICJALNIE: Huddersfield zwolniło Siewerta

Grabara będzie miał nowego trenera. OFICJALNIE: Huddersfield zwolniło Siewerta fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Huddersfield Town FC

Huddersfield Town poinformowało za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej o zwolnieniu Jana Siewerta.

Niemiec przejmował „Teriery”, kiedy okupowały one ostatnią lokatę w Premier League i do bezpiecznej pozycji traciły aż 10 punktów. W związku z tym stanął on przed niezwykle trudnym zadaniem utrzymania zespołu na najwyższym szczeblu rozgrywek, co ostatecznie mu się nie udało.

Tym samym Huddersfield Town spadło do Championship, pozyskując przed startem sezonu Kamila Grabarę. Przygoda Polaka z nowym klubem nie zaczęła się jednak zbyt dobrze, bowiem w czterech pierwszych meczach ekipa z John Smith’s Stadium przegrała aż trzykrotnie, odpadając po drodze z Pucharu Ligi Angielskiej.

W efekcie pracę stracił Jan Siewert, z którym tuż po porażce z Fulham (1:2) rozwiązano umowę obowiązują pierwotnie do 30 czerwca 2021 roku. Nazwisko następcy blisko 37-letniego szkoleniowca, który wcześniej trenował m.in. rezerwy Borussii Dortmund, nie jest na razie znane.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy