Grad bramek w meczu Polski z Estonią! Cztery gole w osiem minut [WIDEO]

Grad bramek w meczu Polski z Estonią! Cztery gole w osiem minut [WIDEO] fot. Fotopyk
Dawid Basiak

Reprezentacja Polski prowadzi z Estonią już 5:1, po tym jak do siatki trafili Jakub Piotrowski oraz Sebastian Szymański. Po stronie Estonii zobaczyliśmy jak na razie dwa trafienia, w tym jedno samobójcze, którego autorem został Karol Mets. Do bramki Polaków trafił Martin Vetkal.

Po pierwszej połowie podopieczni Michała Probierza schodzili do szatni z jednobramkowym prowadzeniem po trafieniu Przemysława Frankowskiego z 22. minuty meczu.

„Biało-Czerwoni” nie zamierzali jednak na tym poprzestać, tym bardziej że w 27. minucie żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną, ukarany został obrońca rywali, Maksim Paskotši.

Zaledwie pięć minut po rozpoczęciu drugiej odsłony prowadzenie Polaków na 2:0 podwyższył Piotr Zieliński, finalizując dośrodkowanie Nicoli Zalewskiego.

Worek z bramkami otworzył się jednak dwadzieścia minut przed końcem spotkania, bowiem wówczas w trakcie ośmiu minut byliśmy świadkami czterech bramek.

Najpierw pięknym strzałem z dystansu popisał się Jakub Piotrowski, następnie w 74. minucie samobójcze trafienie zanotował Karol Mets, później bramkę na 5:0 zdobył Sebastian Szymański, a w 78. minucie trafienie dla Estończyków zanotował Martin Vetkal.

Tym samym podopiecznych Michała Probierza dzielą już ostatnie minuty od awansu do finału baraży, gdzie zmierzymy się z reprezentacją Walii, która obecnie prowadzi z Finlandią wynikiem 4:1.