Grosicki i Peszko gwiazdami WKS-u Unia. Zwiastun nowego filmu Patryka Vegi [WIDEO]

Grosicki i Peszko gwiazdami WKS-u Unia. Zwiastun nowego filmu Patryka Vegi [WIDEO] fot. Patryk Vega (Instagram)
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Patryk Vega (YouTube)

Kamil Grosicki i Sławomir Peszko pojawią się w nowym filmie wyreżyserowanym przez Patryka Vegę pod tytułem „Bad Boy”, w którym wcielą się w dobrze znane sobie role - piłkarzy.

Patryk Vega opublikował na oficjalnych kontach w mediach społecznościowych pełny zwiastun swojego najnowszego filmu pod tytułem „Bad Boy”, który ma trafić na ekrany kin w 21 lutego 2020 roku.

Fabuła nowej produkcji kontrowersyjnego reżysera będzie ściśle powiązana z ciemną stroną funkcjonowania środowiska kibicowskiego i sportowego. Nie zabraknie w nim wątków związanych z ustawkami czy handlem narkotykami, które będą nawiązywać wprost do wydarzeń związanych z aferą korupcyjną w polskim futbolu oraz mających miejsce przed wieloma laty i nie tak dawno w Wiśle Kraków.

W filmie poza znanymi aktorami takimi jak Antoni Królikowski, Katarzyna Zawadzka, Maciej Stuhr czy Andrzej Grabowski pojawią się także dwaj piłkarze - Kamil Grosicki oraz Sławomir Peszko, którzy wcielą się w role gwiazd zespołu WKS Unia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy