Grosicki i Peszko gwiazdami WKS-u Unia. Zwiastun nowego filmu Patryka Vegi [WIDEO]

Grosicki i Peszko gwiazdami WKS-u Unia. Zwiastun nowego filmu Patryka Vegi [WIDEO] fot. Patryk Vega (Instagram)
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Patryk Vega (YouTube)

Kamil Grosicki i Sławomir Peszko pojawią się w nowym filmie wyreżyserowanym przez Patryka Vegę pod tytułem „Bad Boy”, w którym wcielą się w dobrze znane sobie role - piłkarzy.

Patryk Vega opublikował na oficjalnych kontach w mediach społecznościowych pełny zwiastun swojego najnowszego filmu pod tytułem „Bad Boy”, który ma trafić na ekrany kin w 21 lutego 2020 roku.

Fabuła nowej produkcji kontrowersyjnego reżysera będzie ściśle powiązana z ciemną stroną funkcjonowania środowiska kibicowskiego i sportowego. Nie zabraknie w nim wątków związanych z ustawkami czy handlem narkotykami, które będą nawiązywać wprost do wydarzeń związanych z aferą korupcyjną w polskim futbolu oraz mających miejsce przed wieloma laty i nie tak dawno w Wiśle Kraków.

W filmie poza znanymi aktorami takimi jak Antoni Królikowski, Katarzyna Zawadzka, Maciej Stuhr czy Andrzej Grabowski pojawią się także dwaj piłkarze - Kamil Grosicki oraz Sławomir Peszko, którzy wcielą się w role gwiazd zespołu WKS Unia.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Raków Częstochowa liczy na rekordową sprzedaż. Trzy miliony euro odrzucone Raków Częstochowa liczy na rekordową sprzedaż. Trzy miliony euro odrzucone Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy