Grosicki o Grabarze: Trzeba mieć jaja, żeby dyskutować z Hajtą. On jest mocny psychicznie

Grosicki o Grabarze: Trzeba mieć jaja, żeby dyskutować z Hajtą. On jest mocny psychicznie fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Źródło: Super Express

Kamil Grosicki wypowiedział się na łamach „Super Expressu” na temat jednego z młodszych kolegów po fachu.

Kamil Grabara już od blisko trzech lat szkoli się w Liverpoolu. Jak na razie nie zadebiutował on w oficjalnym meczu pierwszego zespołu „The Reds”, ale zbiera bardzo dobre recenzje za występy w drużynach młodzieżowych. Ostatnio 19-letni bramkarz stał się też ważną postacią reprezentacji Polski U-21. Jej selekcjoner, Czesław Michniewicz, nazwał go nawet największym wygranym eliminacji przyszłorocznych Młodzieżowych Mistrzostw Europy.

Słynący ze swojej aktywności na Twitterze golkiper po awansie na Euro do lat 21 zaczepił na nim Tomasza Hajtę, który wcześniej nie wierzył w to, że biało-czerwoni mogą wyeliminować w barażach Portugalię.

Grosicki został zapytany o to, co sądzi o młodszym zawodniku.

- Trzeba mieć jaja, żeby tak dyskutować z Hajtą. Widać, że Grabara jest mocny psychicznie, oby za tym szła forma piłkarska. Nie widziałem ostatnich meczów młodzieżówki, ale słyszę, że może być świetnym bramkarzem. A czy przegiął w tej dyskusji? Tomek jest dużo starszy od niego, nie wiem w jakich są relacjach - przyznał skrzydłowy Hull City, który dodał również, że cieszy się z awansu kadry do lat 21 i wierzy w młodzieżowców:

- Są w niej utalentowani piłkarze, którzy grali już w pierwszej reprezentacji, jak Bartek Kapustka czy Dawid Kownacki. Wiem, że będą nas naciskać, czekamy na nich (cała rozmowa TUTAJ).

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy