Grzegorz Krychowiak pożegnał się z AEK-iem Ateny

Grzegorz Krychowiak pożegnał się z AEK-iem Ateny fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Grzegorz Krychowiak [Facebook]

Grzegorz Krychowiak pożegnał się z kibicami AEK-u Ateny za pośrednictwem Facebooka. Jego wypożyczenie do tego klubu dobiegło końca.

Wojna w Ukrainie spowodowała, że piłkarze występujący w lidze rosyjskiej otrzymali możliwość zmiany barw. Z przysługującego prawa skorzystał między innymi Grzegorz Krychowiak, który został wypożyczony z Krasnodaru do AEK-u Ateny.

Choć długo w Grecji nie grał, władze AEK-u i tak chciałyby go zatrzymać u siebie. Są gotowe zaoferować mu rzekomo rekordowy, jak na warunki klubu, kontrakt. Mowa o rocznych zarobkach rzędu półtora miliona euro.

Na razie nie wiadomo, co na to sam zainteresowany, który na propozycje narzekać nie musi. Najpierw jednak wróci do Rosji do Krasnodaru. Wszystko po to, by wyjaśnić swoją dalszą przyszłość - przede wszystkim ustalić warunki, na jakich odejdzie już definitywnie.

We wtorkowy wieczór pomocnik reprezentacji Polski pożegnał się z kibicami AEK-u za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„Piękniejsza niż greckie zabytki jest tylko grecka gościnność. Bardzo dziękuję za fantastyczne przyjęcie niesamowitym kibicom i piękny czas w Grecji. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy” - napisał.

Podczas swojego pobytu w AEK-u 32-latek rozegrał dziewięć meczów, a jego dorobek to dwa gole i dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy