Guerrier chciał wrócić do Polski, ale w końcu został w Azerbejdżanie. OFICJALNIE: Haitańczyk wzmocnił Karabach

Guerrier chciał wrócić do Polski, ale w końcu został w Azerbejdżanie. OFICJALNIE: Haitańczyk wzmocnił Karabach
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Karabach Agdam

Wilde-Donald Guerrier będzie po raz drugi w swojej karierze reprezentował barwy Karabachu Agdam.

Reprezentant Haiti rozstał się przedwcześnie z Neftçi PFK na początku czerwca i według posiadanych przez nas informacji, nosił się wówczas z zamiarem powrotu do Polski, gdzie marzył o zasileniu szeregów Legii Warszawa lub Wisły Kraków.

Oba wymienione zespoły nie wyraziły jednak zainteresowania usługami doświadczonego zawodnika i dlatego ten postanowił ostatecznie przystać na propozycję otrzymaną ze strony Karabachu Agdam, z którym związał się rocznym kontraktem.

Dla 31-latka podpisanie umowy z popularnymi „Ogierami” oznacza dla niego powrót do klubu, w którym występował między 2017 a 2019 rokiem.

Wilde-Donald Guerrier po rozstaniu z wielokrotnym mistrzem Azerbejdżanu przeniósł się do wspomnianego Neftçi PFK i zdążył strzelić jednego gola oraz zanotować dwie asysty w 14 rozegranych meczach dla tej drużyny.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej Liga Mistrzów: Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej Liga Mistrzów: Czas ruszyć do Lizbony. Poznaliśmy skład ćwierćfinałów Liga Mistrzów: Czas ruszyć do Lizbony. Poznaliśmy skład ćwierćfinałów Stal Mielec o krok od pozyskania Forsella Stal Mielec o krok od pozyskania Forsella Borussia Dortmund gotowa przedłużyć umowę z Sancho?! Borussia Dortmund gotowa przedłużyć umowę z Sancho?! Legia Warszawa zainteresowana Iwo Kaczmarskim Legia Warszawa zainteresowana Iwo Kaczmarskim OFICJALNIE: Sarri już nie jest trenerem Juventusu. Ruszył konkurs na jego następcę OFICJALNIE: Sarri już nie jest trenerem Juventusu. Ruszył konkurs na jego następcę Wisła Kraków chce szybko skompletować kadrę, więc szuka skrzydłowych. Trzech kandydatów Wisła Kraków chce szybko skompletować kadrę, więc szuka skrzydłowych. Trzech kandydatów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy