Guerrier chciał wrócić do Polski, ale w końcu został w Azerbejdżanie. OFICJALNIE: Haitańczyk wzmocnił Karabach

Guerrier chciał wrócić do Polski, ale w końcu został w Azerbejdżanie. OFICJALNIE: Haitańczyk wzmocnił Karabach
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Karabach Agdam

Wilde-Donald Guerrier będzie po raz drugi w swojej karierze reprezentował barwy Karabachu Agdam.

Reprezentant Haiti rozstał się przedwcześnie z Neftçi PFK na początku czerwca i według posiadanych przez nas informacji, nosił się wówczas z zamiarem powrotu do Polski, gdzie marzył o zasileniu szeregów Legii Warszawa lub Wisły Kraków.

Oba wymienione zespoły nie wyraziły jednak zainteresowania usługami doświadczonego zawodnika i dlatego ten postanowił ostatecznie przystać na propozycję otrzymaną ze strony Karabachu Agdam, z którym związał się rocznym kontraktem.

Dla 31-latka podpisanie umowy z popularnymi „Ogierami” oznacza dla niego powrót do klubu, w którym występował między 2017 a 2019 rokiem.

Wilde-Donald Guerrier po rozstaniu z wielokrotnym mistrzem Azerbejdżanu przeniósł się do wspomnianego Neftçi PFK i zdążył strzelić jednego gola oraz zanotować dwie asysty w 14 rozegranych meczach dla tej drużyny.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni DAZN w grudniu wchodzi do Polski [OFICJALNIE] DAZN w grudniu wchodzi do Polski [OFICJALNIE] Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach Lech Poznań mierzy się z Rangersami. Przewidywane składy obu drużyn Lech Poznań mierzy się z Rangersami. Przewidywane składy obu drużyn Liga Mistrzów: Morata z hat-trickiem bramek po spalonych Liga Mistrzów: Morata z hat-trickiem bramek po spalonych Ekstraklasowy transfer poza oknem. Michal Peškovič odchodzi z Cracovii Ekstraklasowy transfer poza oknem. Michal Peškovič odchodzi z Cracovii Legia Warszawa reaguje na zachowanie Williama Rémy’ego Legia Warszawa reaguje na zachowanie Williama Rémy’ego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy