Gwiazda Cagliari nie na sprzedaż
2015-07-30 19:10:37; Aktualizacja: 10 lat temu
Cagliari odrzuciło oferty Juventusu i Sampdorii za swojego pomocnika, Godfreda Donsaha.
Ghańczyk wyróżniał się na tle drużyny w ostatnim sezonie, który zakończył się dla niej spadkiem do Serie B. Sytuację klubu chciały wykorzystać między innymi Juventus, Sampdoria oraz Bologna. Agent zawodnika przyznał jednak w wywiadzie, że Sardyńczycy nie mają zamiaru się go pozbywać.
- Mogę powiedzieć, że Cagliari odrzuciło ofertę opiewającą na sześć milionów euro. To znak, że "Rossoblu" nie chcą go sprzedawać - powiedział agent w rozmowie z "TuttoMercatoWeb".
- Kluby, które interesują się Donsahem to Juventus i Sampdoria. W ostatnich dniach pojawiła się także oferta z Bologny.Popularne
Donsah to środkowy pomocnik, który rozpoczął swoją przygodę z włoską piłką jako obrońca w 2012 roku w Palermo. Swój debiut w Serie A zaliczył na wypożyczeniu w Hellas Werona - miał wtedy 17 lat. Do Cagliari trafił w ubiegłym roku i zaliczył udany sezon rozgrywając 20 spotkań, w których zdobył dwie bramki.












![Złoty But: Król strzelców ligi łotewskiej wybronił się przed atakiem Erlinga Brauta Haalanda [TOP 15]](img/photos/101552/170x113/erling-braut-haaland.jpg)

![Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Arką Gdynia. „Rozmowa wychowawcza” [WIDEO]](img/photos/112486/170x113/lech-kibice.jpg)





![Złoty But: Król strzelców ligi łotewskiej wybronił się przed atakiem Erlinga Brauta Haalanda [TOP 15]](img/photos/101552/90x60/erling-braut-haaland.jpg)

![Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Arką Gdynia. „Rozmowa wychowawcza” [WIDEO]](img/photos/112486/90x60/lech-kibice.jpg)


![Zmiany w reprezentacji Polski U-21. Dodatkowe powołania, Kacper Urbański nigdzie nie jedzie [OFICJALNIE]](img/photos/111700/170x113/jerzy-brzeczek.jpg)



