Gwiazda Lazio: Nie wykluczam przeprowadzki do Barcelony

Gwiazda Lazio: Nie wykluczam przeprowadzki do Barcelony
Redakcja
Redakcja
Źródło: Globo Esporte

Felipe Anderson wypowiedział się na temat zainteresowania ze strony Barcelony.

Zawodnik SS Lazio jest rewelacją obecnego sezonu Serie A. W 27 spotkaniach zdobył dziesięć bramek i zanotował siedem asyst, czym zwrócił na siebie uwagę wielu europejskich drużyn, z Barceloną i Paris Saint-Germain na czele.

Lazio liczy, że 22-latek zdecyduje się pozostać na Stadio Olympico, zwłaszcza, że istnieje duża szansa na występy w Lidze Mistrzów w kolejnym sezonie. Sam Brazylijczyk na razie koncentruje się na dokończeniu sezonu, ale w jednym z wywiadów nie wykluczył transferu do stolicy Katalonii:

- W tym momencie myślę wyłącznie o Lazio. Jednakże, jeżeli byłaby możliwość występowania w koszulce "Blaugrany", byłbym zadowolony - przyznał.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy