Gwiazda Marsylii zimą w Serie A?

Gwiazda Marsylii zimą w Serie A?
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: La Gazetta dello Sport

Lucas Ocampos może zagrać w Fiorentinie.

Kluczowy zawodnik "Violi", Giuseppe Rossi, dał już do zrozumienia szefostwu klubu, że ze względu na małą liczbę minut spędzaną na boisku zamierza odejść na wypożyczenie. Z tego względu rozpoczęto poszukiwania zawodnika będącego w stanie załatać powstałą w zespole dziurę.

Według "La Gazetta dello Sport", idealnym następcą określono Lucasa Ocamposa. Fiorentina chciała sprowadzić go już latem, gdy ten był jeszcze zawodnikiem Monaco, jednak z opcji wykupu skorzystał wówczas Olympique Marsylia, sprawdzając go za 7,5 miliona euro.

Inną opcję drużyny Serie A stanowi Cyril Thereau z Udinese Calcio.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy