Gwiazda Milanu nie zagra do końca roku

Gwiazda Milanu nie zagra do końca roku
Bartłomiej Bolczyk
Bartłomiej Bolczyk
Źródło: Sports Mole

Trener AC Milan, Sinisa Mihajlovic, poinformował, że Jérémy Ménez wróci do gry dopiero w przyszłym roku.

Francuski napastnik trafił do Milanu w 2014 roku, został kupiony z PSG. W zeszłym sezonie rozegrał 33 spotkania, w których zanotował 16 trafień. W obecnej kampanii wystąpił jednak w zaledwie jednym meczu, gdyż doznał poważnej kontuzji pleców i musiał poddać się operacji.

Wydawało się, że Ménez wróci na boisku jeszcze w tym roku, ale szkoleniowiec "Rossonierich" ogłosił, że z powodu powikłań pooperacyjnych, będzie mógł skorzystać ze swojego podopiecznego dopiero zimą.

- W miejsce, które było operowane, wdała się infekcja. Ménez przyjmuje antybiotyki. Będzie niedostępny aż do stycznia, a może i do lutego - wyznał Sinisa Mihajlovic.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Borussia Dortmund wytypowała nowego trenera! Borussia Dortmund wytypowała nowego trenera! OFICJALNIE: Trzęsienie ziemi w Dortmundzie. Borussia jednak zmienia trenera! OFICJALNIE: Trzęsienie ziemi w Dortmundzie. Borussia jednak zmienia trenera! Nagły zwrot akcji w sprawie Kyliana Mbappé?! [Gianluca Di Marzio] Nagły zwrot akcji w sprawie Kyliana Mbappé?! [Gianluca Di Marzio] Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy