Gwiazda Sassuolo marzy o Liverpoolu

Gwiazda Sassuolo marzy o Liverpoolu
Jan Piekutowski
Jan Piekutowski
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Domenico Berardi, piłkarz Sassuolo, udzielił wywiadu, w którym wyjawił, że śni o dołączeniu do Liverpoolu.

24-letni Włoch nieźle spisuje się w Serie A. Jest jednym z liderów swojej drużyny – strzelił siedem bramek i zanotował cztery asysty. Przyciągnęło to uwagę wielu klubów, w tym AC Milanu, będącego najbardziej zdecydowanym na ściągnięcie ofensywnego piłkarza.

- Jeśli przyjdzie konkretna propozycja, która wzbogaci mój klub, to przyjmę ją. Zmiany są trudne, ale nie boję się ich. Jestem gotowy na dalszą karierę w Europie. Chciałbym zagrać w pucharach i stanowić o sile jednego z topowych zespołów. Jeśli mógłbym decydować, to chciałbym trafić do Liverpoolu. To moje marzenie – powiedział Berardi w wywiadzie dla „La Gazetta dello Sport”.

W wypadku nieziszczenia się pragnień Włocha, prawdopodobnie zostanie on w Serie A. Jednakże raczej nie będzie to Sassuolo. Swoje zainteresowanie, poza wspominanym Milanem, wyrażają także Inter, Juventus oraz Roma.

Za piłkarza „I Neroverdi” oczekują około 25 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Karol Świderski łączony z transferem do Serie A Karol Świderski łączony z transferem do Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy