Gwiazda Sassuolo marzy o Liverpoolu

Gwiazda Sassuolo marzy o Liverpoolu
Jan Piekutowski
Jan Piekutowski
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Domenico Berardi, piłkarz Sassuolo, udzielił wywiadu, w którym wyjawił, że śni o dołączeniu do Liverpoolu.

24-letni Włoch nieźle spisuje się w Serie A. Jest jednym z liderów swojej drużyny – strzelił siedem bramek i zanotował cztery asysty. Przyciągnęło to uwagę wielu klubów, w tym AC Milanu, będącego najbardziej zdecydowanym na ściągnięcie ofensywnego piłkarza.

- Jeśli przyjdzie konkretna propozycja, która wzbogaci mój klub, to przyjmę ją. Zmiany są trudne, ale nie boję się ich. Jestem gotowy na dalszą karierę w Europie. Chciałbym zagrać w pucharach i stanowić o sile jednego z topowych zespołów. Jeśli mógłbym decydować, to chciałbym trafić do Liverpoolu. To moje marzenie – powiedział Berardi w wywiadzie dla „La Gazetta dello Sport”.

W wypadku nieziszczenia się pragnień Włocha, prawdopodobnie zostanie on w Serie A. Jednakże raczej nie będzie to Sassuolo. Swoje zainteresowanie, poza wspominanym Milanem, wyrażają także Inter, Juventus oraz Roma.

Za piłkarza „I Neroverdi” oczekują około 25 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy