Gwiazda Stoke z nową umową?

Gwiazda Stoke z nową umową?
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: BBC

Szkoleniowiec Stoke City Mark Hughes wyraził przekonanie, że Peter Crouch może wkrótce podpisać nową, 12-miesięczną umowę z klubem.

Crouch podpisał już roczne przedłużenie kontraktu w tym roku. Eksperci przewidywali, że w związku z tym opuści on zespół w ramach wolnego transferu po zakończeniu bieżącej kampanii.

Anglik zdobył dwie bramki wchodząc z ławki rezerwowych w tym sezonie Premier League. Udało mu się zdobyć zwycięskiego gola w sobotniej wygranej nad Southampton rezultatem 2:1.

Hughes wyjawił, że zaoferowanie Crouchowi nowego kontraktu będzie możliwe, jeśli napastnik nadal będzie przyczyniał się do sukcesów drużyny:

- Zaoferowanie mu nowego kontraktu w tamtym sezonie nie było trudną decyzją, ponieważ wiedzieliśmy, co może nam dać. Jeśli nadal będzie kontynuował taki wkład w sukces zespołu, usiądziemy do podobnych rozmów w następnym roku ponieważ jego atrybuty fizyczne nie uległy zmianie - oznajmił w rozmowie z reporterami.

- Crouchy jest nieoceniony. To świetny facet, fantastyczna osobowość. To ktoś, kogo warto mieć w drużynie - dodał.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy