Gwiazda Stoke z nową umową?

Gwiazda Stoke z nową umową?
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: BBC

Szkoleniowiec Stoke City Mark Hughes wyraził przekonanie, że Peter Crouch może wkrótce podpisać nową, 12-miesięczną umowę z klubem.

Crouch podpisał już roczne przedłużenie kontraktu w tym roku. Eksperci przewidywali, że w związku z tym opuści on zespół w ramach wolnego transferu po zakończeniu bieżącej kampanii.

Anglik zdobył dwie bramki wchodząc z ławki rezerwowych w tym sezonie Premier League. Udało mu się zdobyć zwycięskiego gola w sobotniej wygranej nad Southampton rezultatem 2:1.

Hughes wyjawił, że zaoferowanie Crouchowi nowego kontraktu będzie możliwe, jeśli napastnik nadal będzie przyczyniał się do sukcesów drużyny:

- Zaoferowanie mu nowego kontraktu w tamtym sezonie nie było trudną decyzją, ponieważ wiedzieliśmy, co może nam dać. Jeśli nadal będzie kontynuował taki wkład w sukces zespołu, usiądziemy do podobnych rozmów w następnym roku ponieważ jego atrybuty fizyczne nie uległy zmianie - oznajmił w rozmowie z reporterami.

- Crouchy jest nieoceniony. To świetny facet, fantastyczna osobowość. To ktoś, kogo warto mieć w drużynie - dodał.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy