Gwiazdor Herthy trafi do Włoch?

 Gwiazdor Herthy trafi do Włoch?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Borlife

Salomon Kalou w ostatnich dniach styczniowego okna transferowego może wzmocnić AS Roma.

Napastnik od sierpnia broni barw Herthy Berlin. Jak do tej pory dla niemieckiego klubu rozegrał 14 spotkań, w których pięciokrotnie trafiał do siatki rywali. Kalou nie potrafił się zaaklimatyzować w stolicy Niemiec i prawdopodobne jest, że opuści zespół z Olympic Stadium.

Zainteresowanie jego usługami wykazują działacze AS Roma. Trenerem "Giallorossi" jest Rudi Garcia, który w przeszłości miał okazję pracować z 30-letnim napastnikiem. Teraz chciałby mieć go ponownie w swoim składzie.

Piłakarz obecnie przebywa wraz z reprezentacją Wybrzeża Kości Słoniowej na Pucharze Narodów Afryki. W pierwszej kolejce fazy grupowej "Słonie" zmierzyły się z zespołem Gwinei. Kalou rozegrał 65 minut, a spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy