Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać”

Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać” fot. SPP/SIPA USA/PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Toni Juanmartí [Twitter]

Toni Juanmartí ze „Sportu” krótko podsumował ostatnią aktywność Viniciusa Júniora na Twitterze.

Niedzielny wieczór przyniósł nam wielkie emocje w postaci elektryzującego kibiców na całym świecie El Clásico. Prestiżową potyczkę lepiej zaczęła FC Barcelona, dla której gola strzelił Andreas Christensen. Dość szybko z rzutu karnego odpowiedział na to Vinícius Júnior. W drugiej połowie Katalończycy ponownie mieli korzystny wynik po bramce Fermína Lópeza, ale ostatnie słowa należały do Lucasa Vázqueza oraz Jude'a Bellinghama.

Po gwizdku kończącym potyczkę jeden z kibiców zestawił na Twitterze zdjęcia przedstawiające podobne cieszynki Fermína oraz tego ostatniego.

„Myślał, że jest Bellinghamem” - napisał. Jego wpis dotarł do blisko czterech milionów osób.

Skomentował go sam Vinícius, który wstawił po prostu śmiejącą się emotikonę, wywołując tym spore poruszenie. Pod jego reakcją pojawiło się sześć tysięcy komentarzy.

Odnieść się do tego postanowił Toni Juanmartí.

„Co za haniebny charakter. Teraz kpi z Fermína. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać. Ale przy takim podejściu historia wkrótce obróci się przeciwko niemu” - ocenił dziennikarz „Sportu”.

Jego wpis oczywiście wywołał tylko kolejne komentarze. Wśród nich znajdują się zarówno takie opowiadające się za Barceloną, jak i za Realem Madryt.Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?! Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy