Hannover wykupi Rudņevsa?

Hannover wykupi Rudņevsa?
Maciej Wdowiarski
Maciej Wdowiarski
Źródło: Bild

Bardzo możliwe, że Hannover 96 skorzysta z możliwości pierwokupu wypożyczonego z HSV Artjomsa Rudņevsa.

Rudņevs do Niemiec trafił w 2012 roku. Po dwóch udanych sezonach rozegranych w Lechu Poznań po Łotysza zgłosił się Hamburger SV. W drużynie HSV nie zrobił jednak furory i na początku 2014 roku został wypożyczony do zespołu z Hanoweru.

Hannover 96 jest na tyle zadowolony z występów byłej gwiazdy ligi polskiej, że zamierza skorzystać z opcji pierwokupu by sprowadzić do siebie Rudņevsa na stałe. Dyrektor sportowy "H96" Dirk Dufner zapowiedział chęć wykupienia karty łotewskiego napastnika.

Rudņevs w tym sezonie Bundesligi zagrał w piętnastu meczach i strzelił jedynie trzy bramki. Jego wartość rynkowa oscyluje w okolicach 3 milionów euro.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik nie przejdzie do Romy. Polak ostatecznie trafi do Valencii?! Milik nie przejdzie do Romy. Polak ostatecznie trafi do Valencii?! Juventus: Álvaro Morata już w Turynie. Testy medyczne czas zacząć Juventus: Álvaro Morata już w Turynie. Testy medyczne czas zacząć FIFA 21: Piłkarze z największym potencjałem w trybie kariery [TOP 20] FIFA 21: Piłkarze z największym potencjałem w trybie kariery [TOP 20] OFICJALNIE: Arsenal ma nowego bramkarza. Rúnar Alex Rúnarsson w Londynie OFICJALNIE: Arsenal ma nowego bramkarza. Rúnar Alex Rúnarsson w Londynie Bayern bardzo blisko pozyskania Sergiño Desta Bayern bardzo blisko pozyskania Sergiño Desta Real Madryt: Cavani zaoferowany „Królewskim” Real Madryt: Cavani zaoferowany „Królewskim” Luis Suárez dogadany z Atlético Madryt. Szykuje się wolny transfer Luis Suárez dogadany z Atlético Madryt. Szykuje się wolny transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy