Harry Kane ponownie poinformował Tottenham, że chce odejść. Trzy kluby w gotowości

Harry Kane ponownie poinformował Tottenham, że chce odejść. Trzy kluby w gotowości fot. MDI / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Harry Kane raz jeszcze zakomunikował władzom Tottenhamu, że chce odejść z klubu - donosi Sky Sports.

Pierwsze konkretne informacje sugerujące, że Kane poważnie myśli o zmianie klubowych barw pojawiły się jakiś czas temu. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami Sky Sports angielski napastnik dalej chce odejść z londyńskiego zespołu i ponownie powiedział o tym władzom Tottenhamu.

Działacze „Kogutów” nie chcą żegnać się ze swoją gwiazdą, ale zdaniem powyższego źródła zaczęli szukać już jego następcy. Wszystko wskazuje na to, że powoli godzą się oni z jego odejściem.

Z przedstawicielami Kane'a kontaktowały się już Manchester United, Manchester City oraz Chelsea, wyrażając chęć jego zakontraktowania. Jeśli 27-latek faktycznie opuści Tottenham, najprawdopodobniej trafi do któregoś z tych klubów. Anglik preferuje pozostanie w Premier League i chciałby wyjaśnić swoją przyszłość jeszcze przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy. Cel napastnika jest jeden - w najbliższych sezonach chce walczyć o trofea.

Dwukrotny król strzelców Premier League, który jest blisko sięgnięcia po koronę po raz trzeci, rozegrał do tej pory 334 mecze w barwach Tottenhamu. Zdobył w nich 220 bramek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy