Hazard chce do Arsenalu

Hazard chce do Arsenalu
Redakcja
Redakcja
Źródło: Daily Mail

To może być przełom w sprawie Edena Hazarda. Belg zadeklarował bowiem, że po zakończeniu sezon chętnie przeniesie się do Arsenalu. <br><Br> Hazard jest rozchwytywany przez najlepsze kluby Europy. W ostatnich (...)

To może być przełom w sprawie Edena Hazarda. Belg zadeklarował bowiem, że po zakończeniu sezon chętnie przeniesie się do Arsenalu.

Hazard jest rozchwytywany przez najlepsze kluby Europy. W ostatnich tygodniach wydawało się, że najbliżej angażu utalentowanego skrzydłowego OSC Lille jest Real Madryt, na którego rzecz lobbuje sam Zinedine Zidane. Wcześniej o Hazarda usilnie starała się Chelsea Londyn, ale opiewająca na 15 milionów euro oferta została odrzucona.

Sam Hazard bardzo pochlebnie wypowiadał się na temat Arsenalu i pracy, jaką na The Emirates wykonuje Arsene Wenger. Teraz natomiast wskazuje "The Gunners" jako najbardziej prawdopodobny kierunek transferu w przerwie między sezonami.

- Odchodząc z Lille, nie chcę trafić do zespołu, w którym będę zmuszony przesiadywać na ławce. Jestem młody, w przyszłym miesiącu skończę 20 lat, i wiem, że będzie mi ciężko przebić się w klubie takim jak Real Madryt - wyjaśnia Hazard.

- Jednak nie wszędzie tak jest. W Arsenalu stawia się na młodych, daje szanse łatwiejszego i bardziej płynnego wejścia do podstawowego składu - komplementuje, zarazem wskazując na londyński klub jako potencjalnego nowego pracodawcę.
Więcej na temat: Anglia Francja Belgia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy