Héctor Bellerín z „ogromnymi szansami” na opuszczenie Arsenalu

Héctor Bellerín z „ogromnymi szansami” na opuszczenie Arsenalu fot. PremierLeague.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano

Wiele wskazuje na to, że przygoda Héctora Bellerína z Arsenalem latem dobiegnie końca.

O możliwym rozstaniu hiszpańskiego prawego obrońcy z „Kanonierami” pisało już kilka źródeł. Teraz do sprawy odniósł się Fabrizio Romano.

„Szanse na to, że Bellerín latem opuści Arsenal, są ogromne. Rok temu zawodnika bardzo chciał pozyskać do PSG Leonardo, ale nie było porozumienia między klubami. Teraz wyścig byłby otwarty. Londyńczycy nie zamierzają żegnać się z piłkarzem w promocyjnej cenie” - poinformował Romano.

W przeszłości Bellerína łączono również chociażby z Barceloną i Atlético Madryt, ale ostatnio nie pojawiały się żadne nowe wiadomości na ten temat.

Władze Arsenalu już rozglądają się za jego następcą. Na radarze londyńczyków miał znaleźć się Achraf Hakimi z Interu.

26-letni Bellerín rozegrał w tym sezonie 30 meczów, notując w nich trafienie i cztery asysty. Jego kontrakt jest ważny do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy