Hertha Berlin ma nowego sponsora.

Hertha Berlin ma nowego sponsora.
Redakcja
Redakcja
Źródło:

Hertha Berlin podpisała kontrakt z nowym sponsorem - firmą ZGG. Firma ta jest własnością rosyjskiego GAZPROMU. Kontrakt został podpisany na rok z możliwością przedłużenia.Firma będzie się reklamować pod nazwą (...)

Hertha Berlin podpisała kontrakt z nowym sponsorem - firmą ZGG. Firma ta jest własnością rosyjskiego GAZPROMU. Kontrakt został podpisany na rok z możliwością przedłużenia.Firma będzie się reklamować pod nazwą "Erdgas aus Russland".(gaz ziemny z Rosji)
Więcej na temat: Niemcy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy