Hertha odrzuciła co najmniej pięć ofert za Davie’ego Selke

Hertha odrzuciła co najmniej pięć ofert za Davie’ego Selke
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bild

Davie Selke latem znajdował się na radarach wielu klubów, a formalne oferty złożyło co najmniej pięć z nich. Wszystkie zostały odrzucone przez Herthę - donosi „Bild”.

Podczas minionego okna transferowego wśród piłkarzy na sprzedaż w berlińskiej ekipie znaleźli się Krzysztof Piątek czy Davie Selke. Ten pierwszy wrócił do Włoch, zasilając barwy Salernitany.

Tak się składa, że ostatecznie jego rywal do gry w ataku pozostał w klubie. Na brak ofert jednak nie narzekał.

Według „Bilda”, Hertha odrzuciła propozycje złożone przez Rangers FC, FC Basel, FC Kopenhaga i niewymienione z nazwy drużyny ze Stambułu oraz Aten. Inną opcją była również oferta dołączenia do West Bromwich Albion.

Na niespełna rok przed końcem umowy 27-latek kontynuuje karierę w „Starej Damie”. W tej chwili może liczyć jedynie na rolę zmiennika.

Jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, po zakończeniu sezonu Selke zmieni pracodawcę. Wciąż do ustalenia pozostaje nazwa klubu.

Łączny dorobek napastnika w zespole ze stolicy Niemiec to 118 występów, 25 goli oraz 16 asyst.

W przeszłości otrzymywał on powołania do młodzieżowych sekcji kadry „Orłów”. Grał też w RB Lipsk czy Werderze Brema. Szkolił się w akademii TSG 1899 Hoffenheim.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy