Hertha odrzuciła co najmniej pięć ofert za Davie’ego Selke

Hertha odrzuciła co najmniej pięć ofert za Davie’ego Selke
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bild

Davie Selke latem znajdował się na radarach wielu klubów, a formalne oferty złożyło co najmniej pięć z nich. Wszystkie zostały odrzucone przez Herthę - donosi „Bild”.

Podczas minionego okna transferowego wśród piłkarzy na sprzedaż w berlińskiej ekipie znaleźli się Krzysztof Piątek czy Davie Selke. Ten pierwszy wrócił do Włoch, zasilając barwy Salernitany.

Tak się składa, że ostatecznie jego rywal do gry w ataku pozostał w klubie. Na brak ofert jednak nie narzekał.

Według „Bilda”, Hertha odrzuciła propozycje złożone przez Rangers FC, FC Basel, FC Kopenhaga i niewymienione z nazwy drużyny ze Stambułu oraz Aten. Inną opcją była również oferta dołączenia do West Bromwich Albion.

Na niespełna rok przed końcem umowy 27-latek kontynuuje karierę w „Starej Damie”. W tej chwili może liczyć jedynie na rolę zmiennika.

Jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, po zakończeniu sezonu Selke zmieni pracodawcę. Wciąż do ustalenia pozostaje nazwa klubu.

Łączny dorobek napastnika w zespole ze stolicy Niemiec to 118 występów, 25 goli oraz 16 asyst.

W przeszłości otrzymywał on powołania do młodzieżowych sekcji kadry „Orłów”. Grał też w RB Lipsk czy Werderze Brema. Szkolił się w akademii TSG 1899 Hoffenheim.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków szuka trenera. „Te dwa nazwiska trzeba brać bardziej na poważnie” Wisła Kraków szuka trenera. „Te dwa nazwiska trzeba brać bardziej na poważnie” Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy