Higuain będzie grał dla Argentyny
2007-01-24 18:22:46; Aktualizacja: 18 lat temu
Urodzony we Francji Gonzalo Higuain zdecydował, że nie skorzysta z powołania od trenera reprezentacji Francji i będzie grał w barwach Argentyny.<br><br>Napastnik Realu Madryt urodził się we Francji, ale mie(...)
Napastnik Realu Madryt urodził się we Francji, ale mieszkał tam tylko przez 10 miesięcy. Nie zna francuskiego, a resztę życia (dopóki nie przeszedł na Santiago Bernabeu) spędził w Argentynie.
- To wybór mojego serca. powiedział Higuain wyjaśniając swoją decyzję. Wszyscy moi przyjaciele moja rodzina stamtąd pochodzą. Tam rozpoczynałem swoją przygodę z piłką. Nie mógłbym sobie wyobrazić podjęcia innej decyzji - dodał.

![Ależ odżył! Dublet Ernesta Muçiego w Süper Lig [WIDEO]](img/photos/113397/170x113/muci.jpg)



![LaLiga: Składy na Real Madryt - Celta [OFICJALNIE]](img/photos/90291/170x113/real-madryt-celta-vigo.jpg)



![Ależ odżył! Dublet Ernesta Muçiego w Süper Lig [WIDEO]](img/photos/113397/90x60/muci.jpg)



![LaLiga: Składy na Real Madryt - Celta [OFICJALNIE]](img/photos/90291/90x60/real-madryt-celta-vigo.jpg)



![Raków Częstochowa goni lidera [WIDEO]](img/photos/113275/170x113/marek-papszun.jpg)



