Hiszpański talent zagra w Niemczech?

Hiszpański talent zagra w Niemczech?
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Sky Sport News HD

Według „Sky Sport News HD”, Jorge Meré może w przyszłym sezonie zagrać w Bundeslidze.

Werder Brema i 1. FC Koeln muszą liczyć na spadek Sportingu Gijón do LaLiga2, bowiem występuje w jego barwach stoper, którego oba zespoły chciałby zobaczyć wśród swoich piłkarzy. Wychowanek „Rojiblancos „ jest w obecnym sezonie jedną z kluczowych postaci zespołu prowadzonego przez Rubiego, ale jego dobra dyspozycja raczej nie wystarczy do utrzymania klubu na najwyższym szczeblu hiszpańskich rozgrywek. W związku z tym 20-letni obrońca będzie musiał prawdopodobnie poszukać sobie nowego miejsca do dalszego rozwoju.

Chętnie zobaczą Meré u siebie przedstawiciele bremeńczyków i Kolonii, czyli zespołów walczących w Bundeslidze o udział w Lidze Europy. Aktualnie pozycję dającą możliwość walki w kwalifikacjach do następcy Pucharu UEFA zajmuje Werder, ale w tej części tabeli panuje taki ścisk, że zarówno obie te drużyny mogą jeszcze zająć miejsce dające grę w Europie, jak i wypaść z rywalizacji o nią.

Młody hiszpański obrońca był już raz powołany do seniorskiej reprezentacji „La Furia Roja”, ale przesiedział wówczas całe spotkanie z Bośnią i Hercegowiną na ławce rezerwowych. W obecnym sezonie już 28 razy pojawił się na boiskach LaLiga i raz w rywalizacji o Puchar Hiszpanii, gdzie Sporting szybko uległ Eibar. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Reprezentacja Polski U-21 na czerwcowe mecze OFICJALNIE: Reprezentacja Polski U-21 na czerwcowe mecze Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy