Hit transferowy w Eredivisie?!

Hit transferowy w Eredivisie?!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: De Telegraaf

Ajax jest zainteresowany gwiazdą Twente, Hakimem Ziyechem.

Pomocnik najprawdopodobniej opuści tego lata Twente w poszukiwaniu szansy na dalszy rozwój swojej kariery. Zawodnikiem poważnie zainteresowana jest Roma, a także Inter i Everton, lecz holenderskie media podają, że teraz do tego grona dołączył kolejny klub.

Według informacji podawanych przez "De Telegraaf", Marokańczyk może przenieść się do Ajaksu. "Godenzonen" wciąż są aktywni na rynku transferowym i ponoć szykują transferowy hit w Eredivisie. Gwiazda Twente chciałaby pracować z trenerem klubu z Amsterdam ArenA, Peterem Boszem. Szkoleniowiec zna się dobrze także z agentem piłkarza, co mogłoby ułatwić negocjacje.

Jedyną niewiadomą pozostaje to, czy Ziyech będzie chciał kontynuować karierę w Holandii, czy też zdecyduje się na spróbowanie swoich sił w silniejszej lidze. "De Telegraaf" przekonuje jednak, że transfer do Ajaksu jest bardzo możliwy. 23-latek jest wyceniany przez kierownictwo Twente na 15 milionów euro.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy