HITOWA środa we Włoszech. Wielka wymiana!

HITOWA środa we Włoszech. Wielka wymiana!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano I Twitter

Jak poinformował Fabrizio Romano, długo wyczekiwane transfery na Półwyspie Apenińskim są w stu procentach przesądzone.

Nic nie stanie już na przeszkodzie finalizacji hitowych transakcji na linii Milan - Juventus. Szeregi tego pierwszego wzmocnią Mattia Caldara oraz Gonzalo Higuaín, a do Juventusu wróci Leonardo Bonucci.

Nie zmieniły się warunki transferów, o których pisały wcześniej media. Jeśli chodzi o Higuaína, do Milanu przejdzie on na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu 2018/2019. Mediolańczycy zapłacą za to 18 milionów euro. Na jego wykupienie będą musieli wydać kolejne 36 milionów. Dodajmy, że nowy dyrektor „Rossonerich”, Leonardo, zapewnił piłkarza, że na pewno stanie się to faktem.

Przypomnijmy, że 30-letni argentyński napastnik, który w barwach Juventusu strzelił w sumie 55 goli, przez długi czas był łączony również z Chelsea. Koniec końców zdecydował się na pozostanie we Włoszech.

W przypadku 31-letniego Bonucciego oraz 24-letniego Caldary zawodnicy zamienią się klubami na zasadzie bezgotówkowej wymiany. Dla tego pierwszego jest to powrót do Turynu po roku przerwy. W poprzednim sezonie w koszulce Milanu zanotował on 51 występów we wszystkich rozgrywkach (dwa gole i asysta).

Jak podaje Romano, cała trójka podpisze umowy w najbliższych godzinach.  

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy