Hitowy transfer Edinsona Cavaniego już na początku lipca?!

Hitowy transfer Edinsona Cavaniego już na początku lipca?! fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sport Italia

Edinson Cavani w przyszłym tygodniu będzie wolnym zawodnikiem. To może wykorzystać FC Barcelona, która w obliczu problemów z zakontraktowaniem Lautaro Martíneza, ponownie skierowała wzrok w kierunku Urugwajczyka.

„Duma Katalonii” tego lata chce wzmocnić formację ofensywną, pozyskując gracza, który stanowiłby poważną konkurencję dla Luisa Suáreza. Numerem jeden cały czas pozostaje atakujący Interu Mediolan, lecz jego przypadek jest na tyle trudny, że dyrekcja sportowa powoli rozgląda się za alternatywami.

Jak wiemy, „Nerazzurri” domagają się od mistrza Hiszpanii zapłacenia 111 milionów euro zapisanych w umowie, a tego za wszelką cenę chcą uniknąć Katalończycy. W konsekwencji rozmowy między stronami zostały wstrzymane, co dało „Blaugranie” czas do namysłu.

Efektem według stacji Sky Sport Italia jest dogłębne przeanalizowanie innych kandydatur, a takowe są dwie. Pierwszą jest Pierre-Emerick Aubameyang, w stosunku do którego Arsenal wciąż nie podjął wiążącej decyzji, drugą zaś Edinson Cavani.

Jeśli chodzi o Urugwajczyka, jego sytuacja jest klarowana. Nie zdecydował się on bowiem na przedłużenie umowy z Paris Saint-Germain i już 1 lipca będzie dostępny na rynku transferowym jako wolny gracz. To może doprowadzić do nieoczekiwanego hitu z udziałem doświadczonego napastnika, który jeszcze kilka miesięcy temu był o krok od przeprowadzki do Atlético Madryt, a teraz wydawało się, że temat powróci.

Dorobek najlepszego strzelca w dziejach paryżan z zakończonego już dla niego sezonu to 22 mecze, siedem bramek i trzy kluczowe podania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy