Hitowy transfer Joachima Andersena?! Olympique Lyon dokonał już wyceny

Hitowy transfer Joachima Andersena?! Olympique Lyon dokonał już wyceny fot. sbonsi / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: The Telegraph

Istnieją duże szanse na to, aby Joachim Andersen kontynuował karierę w Premier League. Nie chodzi jednak o Fulham, do którego jest wypożyczony, ale o czołowy klub rozgrywek, jak chociażby Manchester United - uważa „The Telegraph”.

Duńczyk sprowadzony latem 2019 roku przez Olympique Lyon za kwotę 30 milionów euro (wraz z bonusami) niespodziewanie po 12 miesiącach został wypożyczony do Fulham.

Wszystko zaczęło się dla niego w najgorszy możliwy sposób, bo od urazu. 24-latek uporał się jednak z problemami zdrowotnymi i od tego czasu nie przegapił ani jednego meczu w Premier League. Mało tego, w połowie z nich pełnił rolę kapitana drużyny.

Joachim Anderson bardzo szybko przystosował się do gry w Anglii i to nie przeszło niezauważone przez inne kluby. Według „The Telegraph” w kolejce po niego już teraz ustawiły się między innymi Manchester United, Leicester City oraz Tottenham Hotspur.

To samo źródło przekonuje, że jedna z ekip skontaktowała się nawet z OL i doprowadziło to do wyceny zawodnika. Francuzi mają oczekiwać około 25 milionów funtów (29 milionów euro), co pozwoli im załatać dziurę w budżecie.

Mając to wszystko na uwadze, wydaje się, że szanse na pozostanie czterokrotnego reprezentanta Danii w Premier League są naprawdę duże.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy