Hitowy transfer Joachima Andersena?!

Hitowy transfer Joachima Andersena?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Repubblica

Według włoskich mediów celem Sampdorii jest sprzedaż Joachima Andersena. O Duńczyka zabiegają takie ekipy jak Arsenal, Roma czy Tottenham Hotspur.

23-letni stoper już pod koniec kampanii 2017/2018 wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie genueńczyków, którego nie oddał aż do kwietnia bieżącego roku. Doszło do tego, ponieważ doznał on kontuzji.

Jego dobra dyspozycja nie przeszła jednak uwadze wielu klubów. „La Repubblica” łączy Duńczyka m.in. z Manchesterem United czy Milanem. Tymczasem swoją ofertę przedstawiła Roma.

Rzymianie zaproponowali wymianę na Grégoire’a Defrela i Davide Frattesiego, a ponadto gotówkę. Ten drugi obecnie jest piłkarzem Sassuolo, lecz „Wilki” posiadają możliwość jego odkupu. Władze Sampdorii odrzuciły jednak tę propozycję, ponieważ w rzeczywistości rozważają jedynie oferty gotówkowe. Mówi się, że obecnie Joachim Andersen wyceniany jest na 35 milionów euro.

Tym samym „Blucerchiati” na razie pozostają spokojni i cały czas czekają na rozwój wydarzeń. Ich celem jest bowiem sprzedaż Duńczyka za jak najwięcej pieniędzy, stąd ich asertywność oraz cierpliwość. Mając bowiem na uwadze ogromne zainteresowanie wielu ekip, rozsądnym jest wydłużanie negocjacji w celu podbicia stawki. 

Licząc od 2017 roku, 23-latek wystąpił w 42 spotkaniach Sampdorii. Wcześniej grał on w Twente. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy