Hitzfeld wspomina Toniego

Hitzfeld wspomina Toniego fot. Transfery.info
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Ottmar Hitzfeld w miłym tonie wypowiedział się na temat Luki Toniego.

Doświadczony napastnik w środę rano poinformował, że wraz z końcem sezonu kończy swoją piłkarską przygodę. Jego kariera była bogata w bramki i występy dla różnorakich zespołów z Serie A i Bundesligi.

W Bayernie Monachium Toniemu przyszło się spotkać z Ottmarem Hitzfeldem, który teraz wspomina wspólnie spędzony czas.

- Mam wspaniałe wspomnienia związane z Luką, pozyskanie go w 2007 roku było świetnym pomysłem. Miał wszystko, czego szuka się w napastniku: niebezpieczny przy główkach, świetny w polu karnym, posiadający instynkt strzelecki. Pamiętam zwłaszcza ducha walki, który pokazywał w każdym meczu; jego charakter był świetny. To nie przypadek, że kochali go kibice i koledzy z zespołu - wspomina Niemiec.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy