Honda w Premier League?!

Honda w Premier League?!
Redakcja
Redakcja
Źródło: La Repubblica

Keisuke Honda zamierza zimą opuścić Milan

30-latek nie może być zadowolony ze swojej obecnej sytuacji w zespole trenera Vincenzo Montelli. Japończyk w aktualnej kampanii pojawił się na boisku trzykrotnie, rozgrywając łącznie zaledwie 80 minut. Jego kontrakt z ekipą "Rossonerich" wygasa wraz z końcem trwającego sezonu, jednak jak podaje "La Repubblica", ofensywny pomocnik zamierza zmienić otoczenie już podczas zimowego okienka transferowego.

Zainteresowanie usługami Hondy przejawiają kluby z Premier League takie jak Tottenham, West Ham United czy Southampton. Spośród wymienionej trójki, najbardziej na ściągnięciu Japończyka zależy "Kogutom".

Atrakcyjnym kierunkiem dla gracza Milanu mogą być również Chiny, gdzie kilka zespołów z Chinese Super League również przejawia zainteresowanie jego usługami. Warto pamiętać, że Azjatom przysługuje tam odrębne miejsce dla obcokrajowca, w związku z czym gwiazdy z Japonii, Korei Południowej czy Australii są bardzo w cenie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Ojciec Alissona  oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii Ojciec Alissona oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy