Honda w Premier League?!

Honda w Premier League?!
Redakcja
Redakcja
Źródło: La Repubblica

Keisuke Honda zamierza zimą opuścić Milan

30-latek nie może być zadowolony ze swojej obecnej sytuacji w zespole trenera Vincenzo Montelli. Japończyk w aktualnej kampanii pojawił się na boisku trzykrotnie, rozgrywając łącznie zaledwie 80 minut. Jego kontrakt z ekipą "Rossonerich" wygasa wraz z końcem trwającego sezonu, jednak jak podaje "La Repubblica", ofensywny pomocnik zamierza zmienić otoczenie już podczas zimowego okienka transferowego.

Zainteresowanie usługami Hondy przejawiają kluby z Premier League takie jak Tottenham, West Ham United czy Southampton. Spośród wymienionej trójki, najbardziej na ściągnięciu Japończyka zależy "Kogutom".

Atrakcyjnym kierunkiem dla gracza Milanu mogą być również Chiny, gdzie kilka zespołów z Chinese Super League również przejawia zainteresowanie jego usługami. Warto pamiętać, że Azjatom przysługuje tam odrębne miejsce dla obcokrajowca, w związku z czym gwiazdy z Japonii, Korei Południowej czy Australii są bardzo w cenie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Manchester City: Grealish nowym transferowym życzeniem Guardioli Manchester City: Grealish nowym transferowym życzeniem Guardioli Ødegaard wybrał Real Madryt przez… możliwość występów w rezerwach?! Ødegaard wybrał Real Madryt przez… możliwość występów w rezerwach?! Davinson Sánchez na wylocie z Tottenhamu Davinson Sánchez na wylocie z Tottenhamu FC Barcelona: Umtiti dostępny, ale nie może grać w dwóch-trzech meczach z rzędu FC Barcelona: Umtiti dostępny, ale nie może grać w dwóch-trzech meczach z rzędu Anele Ngcongca nie żyje. Zginął tragicznie Anele Ngcongca nie żyje. Zginął tragicznie Ibrahimović jak Piątek. Szwed dołączył do elitarnego grona Ibrahimović jak Piątek. Szwed dołączył do elitarnego grona

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy