Howard podał datę przejścia na emeryturę

Howard podał datę przejścia na emeryturę
Krzysztof Klebanowski
Krzysztof Klebanowski
Źródło: Sky Sports

Tim Howard zadeklarował, że planuje przejść na emeryturę po mundialu w 2018 roku.

30 czerwca 2018 roku Howardowi kończy się kontrakt z Evertonem. Bramkarz, który ostatnio zawiesił karierę reprezentacyjną, zamierza zakończyć karierę piłkarską po mundialu w 2018, który odbędzie się w Rosji. Być może do tego czasu golkiper powróci do gry w drużynie narodowej.
 
- Na następnych mistrzostwach świata będę miał już 39 lat. Mój kontrakt z Evertonem dobiegnie końca i myślę, że wtedy przyjdzie czas na emeryturę – powiedział.
 
- Są jeszcze inne rzeczy, które chcę zrobić. Nie wiem dokładnie, czym będę się zajmował, ale zamierzam próbować. Może będę się nudził przez jakiś czas, kto wie? Chcę mieć wybór i kiedy wrócę do domu chciałbym zająć się czym innym – przyznał 35-latek.
 
- Piłka nożna jest dla mnie wielką rzeczą w życiu i byłoby świetnie, gdybym skończył swój etap w Evertonie po 13 latach, a być może także z udziałem w kolejnym mundialu. Chcę zrobić wiele rzeczy w mojej lokalnej społeczności i być normalny, wydostać się z życia publicznego na jakiś czas – dodał.
 
Howard wypowiedział się także na temat planów w nowym sezonie. - Naszym celem jest zakończenie rywalizacji na wyższym miejscu niż w zeszłym sezonie. Jeśli tego dokonamy, będzie to naprawdę dobry sezon dla nas – stwierdził. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy