Huntelaar zaliczy wielki powrót na kilka ostatnich miesięcy swojej kariery?!

Huntelaar zaliczy wielki powrót na kilka ostatnich miesięcy swojej kariery?! fot. Ververidis Vasilis / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bild

Klaas-Jan Huntelaar znalazł się na celowniku Schalke, o czym donosi „Bild”.

Podbudowane pierwszym zwycięstwem od wielu miesięcy Schalke, ma nadzieje, że teraz będzie już tylko lepiej. Działacze liczą na to, że zespół zdoła utrzymać się w Bundeslidze.

Aby jednak tak się stało, trener pierwszej drużyny, Christian Gross potrzebuje solidnych wzmocnień. Jednym z celów transferowych jest pozyskanie środkowego napastnika.

Idealnym krótkoterminowym kandydatem wydaje się występujący w Ajaksie Amsterdam, Klaas-Jan Huntelaar.

Zwolennikiem tego ruchu jest dyrektor sportowy siedemnastej siły ligi niemieckiej, Jochen Schneider. Co więcej, pierwsze rozmowy w tej sprawie miały się już odbyć, a odpowiedzialny za funkcjonowanie pionu sportowego 50-latek, wizytował w Holandii w tej sprawie.

Na ten moment nie wiadomo, jak potoczą się negocjacje. Huntelaar nie powinien mieć nic przeciwko takiemu ruchowi, podobnie zresztą jak Ajax, który w tym oknie pozyskał za rekordową kwotę atakującego Sébastiena Hallera.

Dla Huntelaara byłby to jego powrót do zespołu, w którego barwach występował w latach 2010-2017. Wówczas to rozegrał dla tej ekipy łącznie 240 spotkań. Strzelił w nich 126 bramek i zanotował 35 asyst. Ponadto sięgnął z drużyną wywodzącą się z Zagłębia Ruhry po Puchar Niemiec. W sezonie 2011/2012, z 29. golami na koncie, został też królem strzelców Bundesligi.

Jeśli chodzi o ten sezon, Holender ma na swoim koncie pięć goli w trzynastu meczach.

Gdyby doszło do transferu, Huntelaar zasiliłby Schalke na ostatnie miesiące swojej kariery, gdyż kończy ją w czerwcu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy