Ibrahimović z klarownym komunikatem odnośnie koronawirusa. „Ty nie jesteś Zlatanem”

Ibrahimović z klarownym komunikatem odnośnie koronawirusa. „Ty nie jesteś Zlatanem” fot. sbonsi / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Zlatan Ibrahimović (Instagram)

Zlatan Ibrahimović opublikował na Instagramie krótkie wideo, w którym nawołuje wszystkich do przestrzegania wprowadzonych obostrzeń w związku z narastająca liczbą zakażeń koronawirusem.

Doświadczony napastnik zmagał się w ostatnim czasie z groźną dla życia infekcją i z jej powodu znajdował się poza kadrą meczową Milanu przez nieco ponad dwa tygodnie.

Ten stan rzeczy sprawił, że 39-latek opuścił cztery spotkania z udziałem „Rossonerich” i naturalnie ubolewał z tego faktu.

Na swoje szczęście Zlatan Ibrahimović jest już zdrowy i znajduje się w wyśmienitej formie, co pokazał w pojedynkach z Interem Mediolan oraz Romą, w których zdobył po dwie bramki.

Szwed zdaje sobie jednocześnie doskonalę sprawę z rosnącej liczby zakażeń na terenie całej Europy, dlatego postanowił wykorzystać swoją rozpoznawalność do zachęcenia Włochów do przestrzegania wszystkich wprowadzonych restrykcji w ramach kampanii przygotowanej przez region Lombardii.

- Wirus rzucił mi wyzwanie i wygrałem. Ale ty nie jesteś Zlatanem, więc nie rzucaj mu wyzwania. Rusz głową i przestrzegaj zasad. Zachowaj dystans i noś zawsze maskę. Wygramy - powiedział Ibrahimović.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Juventus znalazł się pod lupą prokuratury. Wszystko przez ustawiony egzamin Luisa Suáreza Juventus znalazł się pod lupą prokuratury. Wszystko przez ustawiony egzamin Luisa Suáreza Z zaplecza Ekstraklasy do Lazio? Włosi zabiegają o polski talent Z zaplecza Ekstraklasy do Lazio? Włosi zabiegają o polski talent Laurent Blanc nie ma zamiaru prowadzić profesjonalnego klubu. Już nigdy w swojej karierze Laurent Blanc nie ma zamiaru prowadzić profesjonalnego klubu. Już nigdy w swojej karierze OFICJALNIE: Patrick Vieira odchodzi z Nice OFICJALNIE: Patrick Vieira odchodzi z Nice Reprezentacja Polski: Dwa sparingi przed EURO 2020 dopięte na 98 procent Reprezentacja Polski: Dwa sparingi przed EURO 2020 dopięte na 98 procent Royston Drenthe bankrutem Royston Drenthe bankrutem FIFA 21 next gen już dostępna. Postawiono na szczegóły [WIDEO] FIFA 21 next gen już dostępna. Postawiono na szczegóły [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy