Icardi do kibiców: Jesteście do dupy! [WIDEO]

Icardi do kibiców: Jesteście do dupy! [WIDEO]
Szymon Podstufka
Szymon Podstufka
Źródło: Transfery.info

W pyskówkę z własnymi kibicami po przegranym meczu z Sassuolo wdali się dwaj zawodnicy Interu, Fredy Guarin i Mauro Icardi.

Argentyńczyk chciał podarować kibicom swój meczowy trykot. Po tym, jak fani „Nerazurri” nie przyjęli prezentu, manifestując swoje niezadowolenie z porażki 1:3 z Sassuolo, Icardi wykrzyczał w ich kierunku, że „są zwyczajnie do dupy”.

Niezadowolony z niedostatecznego wsparcia ze strony fanów był również Fredy Guarin, bardzo wymownie pokazujący kibicom po meczu, co leży mu na sercu.  Obu piłkarzy starał się uspokajać Andrea Rannocchia oraz fizjoterapeuta Massimo Dellacasa. Całe zajście można zobaczyć poniżej:


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy